Vymáhání směnek

Správně sepsaná směnka představuje silný nástroj v rukou věřitele umožnující to, aby byl dluh snadno a rychle vymahatelný. Často se však bohužel stává, že směnky nejsou sepsány odborně a vymáhání směnečné sumy je pak problematické.

Naše advokátní kancelář má s vymáháním směnek letité zkušenosti, které jsme zúročili ve prospěch mnoha klientů. Pokud máte zájem o vymáhání směnky, je vhodné směnku nejdříve naskenovat a zaslat prostřednictvím emailu k právnímu posouzení, zda je směnka formálně platná. Směnka bude posouzena zcela zdarma a nezávazně. V případě, že všechny podstatné náležitosti směnky budou zachovány, je možné vymáhat směnečnou sumu i 6% úroky. Případně nám můžete zanechat Vaše telefonní číslo a my Vás budeme obratem či co nejdříve kontaktovat.

V případě Vašeho zájmu Vám můžeme směnku i vyhotovit.

Vymáháme směnky na území celé ČR. Pokud není možná schůzka v naší advokátní kanceláři, komunikace s klientem může probíhat přes email, skype nebo telefon. Navzdory uvedenému zachováváme osobní přístup ke každému klientovi a každý případ je pro nás jedinečný.

Proč byste se měli obrátit právě na nás:

– zákon č. 191/1950 Sb, směnečný a šekový, v platném znění, z kterého právní úprava směnečného práva vyplývá, je poměrně komplikovaný právní předpis, jehož znalost může mít osvojenu pouze zkušený advokát, který se na tuto problematiku specializuje. Pokud zadáte vymáhání směnky osobám, kterým výše uvedené znalosti schází, vystavujete se riziku neúspěchu ve věci.

– vymůžeme pro Vás celou směnečnou sumu včetně úroků, náklady na vymáhání má povinnost uhradit dlužník (pokud je Váš nárok oprávněný)

– průběžně Vás budeme informovat o stavu vymáhání Vaší pohledávky

– postupujeme profesionálně, pečlivě, rychle a veškeré kroky činíme pouze v zájmu klienta

– právní služby pro Vás vykonávají výlučně advokáti a nikoliv koncipienti, kteří by se na Vašem případu teprve učili danou problematiku

– za správnost poskytovaných služeb jako advokátní kancelář odpovídáme a pro tento případ jsme pojištění v řádu miliónů korun českých

– jsme seriózním partnerem, u kterého se nemusíte obávat jakéhokoliv závadného jednání

dokument

Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře

Vaše jméno, příp. telefon

Váš email

Předmět

Vaše zpráva

Před odesláním zaškrtněte políčko výše